All Portfolio Items

Ogród przy nowoczesnej stodole

Projekt ogrodu oraz elewacji nowoczesnej stodoły. Aranżacja zieleni w cieniu istniejących sosen. Harmonia materiałów – betonu, drewna oraz roślinności wpisującej się w istniejące otoczenie.

Ogród formalny

Piękne budynki zasługują na wyeksponowanie ich walorów dzięki pięknemu otoczeniu. Dlatego  warto czerpać inspiracje z ogrodów historycznych, formalnych, aby pokreślić styl naszego domu.

Nowoczesny ogród z basenem

Ogród przydomowy w stylu nowoczesnym gdzie naturalistyczne nasadzenia zamknięte zostały w geometryczne ramy. Połączenie betonu, zimozielonych krzewów, traw ozdobnych oraz śnieżnobiałych brzóz idealnie koresponduje z bryłą nowo wybudowanego budynku.

Leśny ogród w cieniu sosen

Ogród w cieniu istniejących sosen, podkreślający piękno domu wpisanego w leśny krajobraz. Zaprojektowany tak, aby ogród przenikał do wnętrza budynku. Był integralną częścią domu, salonem dla jego domowników.

Kompleks wypoczynkowy z wiatą na kampera

Rzucić wszystko i ruszyć kamperem w świat! A potem wrócić zaparkować na działce i sprawić, że będzie pełnił funkcję domku letniskowego? Dlaczego nie?

Ogród na dachu

Ogród na dachu naszego domu to idealne rozwiązanie, dla tych którzy lubią żyć w zgodzie z naturą. Oczywiście to rozwiązanie ma również wiele zalet i na pewno spodoba się klientom stawiającym na budownictwo ekologiczne.

Green Form Adrianna Rutkowska
Ogrody | Krajobraz | Design
AncoraThemes © 2022. All Rights Reserved.