Rzucić wszystko i ruszyć kamperem w świat! A potem wrócić zaparkować na działce i sprawić, że będzie pełnił funkcję domku letniskowego? Dlaczego nie?

Głównym bohaterem tego projektu był oczywiście kamper. To jego skrupulatne pomiary pozwoliły na zaprojektowanie idealnego garażu, który po wprowadzeniu auta przekształca się w domek letniskowy. Wychodzimy z budynku na zadaszony, drewniany taras z betonową ścianą z wbudowaną drewutnią. Później możemy odpocząć we wgłębniku gdzie znajdują się wygodne siedziska i palenisko, albo skorzystać z kąpieli słonecznych na otwartym tarasie. Jeśli nie będziemy mieć dosyć kąpieli, możemy wejść do ruskiej balii, która znajduję kilka kroków dalej w komplecie z sauną. W projekcie znajdziemy też prysznic zewnętrzny oraz klimatyczne oświetlenie w postaci girland i lampionów.

Działka sąsiaduję z lasem, więc roślinność pozostaje w tym samym klimacie. Kilka nowych drzew, które rzucą cień na nasz kompleks oraz rozłożone drewniane kłody oraz kamienie dla zachowania naturalnego efektu. Całość kompleksu tworzy harmonię z resztą ogrodu.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
previous arrow
next arrow
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
previous arrow
next arrow
Green Form Adrianna Rutkowska
Ogrody | Krajobraz | Design
AncoraThemes © 2022. All Rights Reserved.