Właściciel, Architekt Krajobrazu

Witaj! Cieszę się, że znalazłeś się na mojej stronie. Green Form to Pracownia Architektury Krajobrazu działająca na terenie całej Polski. Współpracujemy z firmami wykonawczymi na terenie Krakowa, Poznania oraz Warszawy. Naszą firmę tworzy młody kreatywny zespół Architektów, którzy swoje doświadczenie zdobyli w Polsce oraz za granicami naszego kraju. 

Jestem właścicielem i głównym projektantem, absolwentką Architektury Krajobrazu na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej oraz Technische Universität  w Kaiserslautern. Po zakończeniu studiów w 2015 r. nieprzerwalnie pracuję jako Architekt Krajobrazu, projektując zarówno indywidualnie jak i w grupie architektów. Pracowałam nad projektami koncepcyjnymi, wykonawczymi oraz konkursowymi zarówno przestrzeni publicznych jak i prywatnych.

Umiejętności z zakresu projektowania zieleni po studiach rozwijałam pracując w biurach architektonicznych oraz firmach wykonujących ogrody wertykalne w Polsce. Podjęłam międzynarodową współpracę z nowojorskim biurem Verdant, gdzie pod czujnym okiem profesjonalistów rozwijałam zdolności projektowania zielonych dachów, ogrodów zimowych oraz ogrodów przydomowych. Pobyt w Nowym Yorku zainspirował mnie do otworzenia własnej działalności i podzielenia się zdobytym doświadczeniem z klientami w Polsce.

Kształtowanie ogrodów to nasza pasja, czerpiemy inspiracje z najnowszych trendów ogrodnictwa i designu. Każdy projekt to dla nas wyzwanie, dlatego podchodzimy do niego indywidualnie, pamiętając że ogród tworzymy dla odbiorców i ich zadowolenie to dla nas prawdziwy sukces.

Green Form Adrianna Rutkowska
Ogrody | Krajobraz | Design
AncoraThemes © 2022. All Rights Reserved.